MAJA APRYAS

psycholog, pedagog

psychoterapeuta psychodynamiczny

Pracuję z osobami dorosłymi, udzielam konsultacji psychologicznych, prowadzę interwencje kryzysowe i psychoterapię długoterminową. Pomagam osobom doświadczającym trudności depresyjno-lękowych, nerwicy, nadmiernego stresu, tym które nie radzą sobie z emocjami, żałobą, samotnością, prokrastynacją czy perfekcjonizmem. Pracuję z osobami będącymi w trudnych związkach i tymi, które mają trudność ze zbudowaniem satysfakcjonującej relacji. Pomagam osobom DDA, współuzależnionym, w kryzysie emocjonalnym.

 

Tytuł magister psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Śląskim (2010 r.), gdzie również ukończyłam studia magisterskie z pedagogiki (2009 r.). Następnie kontynuowała edukację w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, gdzie ukończyłam pełne, 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne (2015 r.). Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w placówkach prywatnych i publicznych, m.in. Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. prof. dr W. Orłowskiego w Częstochowie na Oddziale Neurologii.

W pracy z Pacjentem najważniejsza jest relacja, to by czuł się ważny i traktowany podmiotowo. Zwracam uwagę na jakość tej relacji, którą zapewnia mi dobrze omówiony i jasny kontrakt z pacjentem, na który oboje się zgadzamy.

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

maja a.jpg

Psychoterapia

online

170 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

15-21