top of page

MIKOŁAJ BABAROWSKI

psycholog

psychoterapeuta systemowy 

seksuolog

Pracuję z dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi, prowadzę terapię par i małżeństw oraz rodzinną, udzielam konsultacji psychologicznych oraz seksuologicznych. Pomagam osobom borykającym się z zaburzeniami 

depresejnymi, lękowymi takimi jak ataki paniki, fobie, lęk społeczny, PTSD, OCD, z zaburzeniami osobowości (Borderline, BPD, DPD), pomagam osobom doświadczającym trudności w relacjach rodzinnych oraz osobistych, z zaburzeniami seksualnymi oraz w trudnościach emocjonalnych takich jak brak pewności siebie, nerwica, nadmierny stres, załamanie nerwowe, wypalenie zawodowe.

W pracy z pacjentem na pierwszym miejscu znajduje się dla mnie zbudowanie bezpiecznej relacji opartej na wspólnym zaufaniu i szacunku. Moim zadaniem jest zbudowanie poczucia “wspólnego rejsu pod tą samą banderą”. W swojej pracy szczególnie skupiam się na aspekcie psychoedukacji w celu pogłębienia świadomości pacjenta odnośnie napotykanych trudności, a także wypracowaniu efektywnych metod samodzielnego radzenia sobie z nimi poza gabinetem. Jestem pasjonatem starych samochodów oraz motorsportu. Fascynuje mnie aspekt językowy w muzyce czy poezji.  

Tytuł magistra psychologii w specjalizacji klinicznej uzyskałem na Uniwersytecie SWPS, aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz w trakcie pełnego 4-letnieszko szkolenia psychoterapeutycznego w w nurcie systemowym w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. stale się dokształcam poprzez udział

w szkoleniach, ukończyłem m.in "Jak pracować terapeutycznie z osobami w żałobie?”, “Interwencja kryzysowa na linii wsparcia - działanie w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia”, “Wspieranie osób doświadczonych stratą okołoporodową”, “Wspieranie dzieci i młodzieży w doświadczeniu żałoby”.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Babarowski.jpg

Psychoterapia

  indywidualna
 

od 160 zł
50 minut

Psychoterapia par i małżeństw
 

230 zł - 50 minut
280 zł - 75 minut


 

Psychoterapia rodzinna
 

230 zł
50 minut 

Godziny pracy

Piątek

15-21

bottom of page