top of page

IWONA BORKOWSKA

psycholog

pedagog

psychoterapeuta psychodynamiczny 

Pracuję z osobami dorosłymi stacjonarnie oraz online, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom borykającym się z depresją, atakami paniki, zaburzeniami lękowymi, niskim poczuciem własnej wartości, doświadczającym nadmiernego stresu, załamania nerwowego, trudności w relacjach lub toksycznych relacji, trudności wychowawczych z dziećmi, traumy, przeżywającym kryzys w związku lub żałobę. Pracuję z osobami z syndromem DDA, ADHD, Borderline.

W pracy najważniejsze są dla mnie uważność na drugiego człowieka, otwartość na jego świat i gotowość towarzyszenia mu w tym, co przeżywa. Moim celem jest przede wszystkim zrozumieć pacjenta, a później towarzyszyć mu i pomagać w procesie zdrowienia.   

Tytuł magistra psychologii w specjalizacji klinicznej uzyskałam na Uniwersytecie SWPS, wcześniej ukończyłam studia magisterskie filologii Polskiej w specjalizacji pedagogicznej. Jestem w trakcie pełnego, 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie psychodynamicznym w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach i warsztatach z zakresu psychoterapii, ukończyłam m.in

podstawy terapii psychodynamiczne, poznawczo-behawioralnej, sztukę kontaktu Gestalt, "psychoterapeuta terapii akceptacji i zaangażowania"

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

borkowska1.jpg

Psychoterapia

  indywidualna
w gabinecie lub online

 

od 160 zł
50 minut

Psychotherapy in English
 

230 zł
50 minutes

 

Godziny pracy

Wtorek

Środa

Czwartek

9-14

8-16

8-16

bottom of page