KATARZYNA CZŁAPA-ŁABIAK

psycholog

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Pracuję z dorosłymi i parami, prowadzę psychoterapię, udzielam konsultacji psychologicznych i wsparcia w kryzysie. Pomagam osobom doświadczającym trudności emocjonalnych - lękowych, depresyjnych, stresu, złości oraz relacyjnych, interpersonalnych.

Tytuł magistra (2012 r.) psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS, gdzie również ukończyłam 4-letnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej oraz jestem w trakcie doktoratu. Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach z zakresu ACT i DBT.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Zamkniętym Psychiatrycznym i Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Specjalistycznego Szpitala im. dra A. Sokołowskiego w Wałbrzychu.

W pracy z Klientem najważniejsze jest dla mnie zbudowanie bezpiecznej, opartej na wzajemnym szacunku i współpracy relacji terapeutycznej. Traktuję Klienta jako eksperta w zakresie własnych problemów i przeżyć, natomiast ja jako terapeuta mam za zadanie jak najlepiej - dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu - pomóc mu w poprawie jakości życia. U Klienta zwracam uwagę zarówno na obszary problemowe jak i zasoby - terapię traktuję jak „szlifowanie diamentu”. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora.

Psychoterapia

online

150 zł
50 minut

Psychoterapia

par i małżeństw

50 minut - 200 zł

75 minut - 250 zł

Godziny pracy

Środa

14-16