MICHAŁ DOLCZEWSKI

psycholog

psychoterapeuta psychoanalityczny

Pracuję z osobami dorosłymi, prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoedukacyjne, interwencję w kryzysie, psychoterapię krótko- oraz długoterminową. Pomagam w poradzeniu sobie z depresją, anhedonią, brakiem sensu w życiu, atakami paniki, lękami, fobią społeczną, nerwicą, wahaniami nastroju. Pracuję z osobami doświadczającymi braku wiary w siebie, ataków złości, furii czy samotności, którym trudno zbudować satysfakcjonującą relację, którym doskwiera brak zrozumienia w związku. Pomagam w wyjściu z kryzysowych momentów w życiu, przepracowaniu żałoby czy z diagnozą zaburzeń osobowości.

Podstawą pracy terapeutycznej jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta, jego problemów i doświadczeń oraz zapewnienie przestrzeni do swobodnego wyrażania przez pacjenta myśli i uczuć.

Tytuł magistra psychologii uzyskałem na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, gdzie obecnie jestem w trakcie doktoratu na wydziale Psychologii i Kognitywistyki. Ukończyłem również Roczne szkolenie teoretyczno-kliniczne z podstaw psychoterapii psychoanalitycznej oraz roczny cykl seminariów teoretyczno-klinicznych o narcyzmie w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal w Warszawiem, gdzie obecnie kształcę się w pełnym, 4-letnim szkoleniu psychoterapeutycznym.

Swoją pracę poddaję stałym superwizjom. 

Dolczewski Michał.jpg

Psychoterapia 
indywidualna

oddział Poznań

180 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

8-9 & 18-19

Piątek

8-15