top of page

MANUELA DOMISIEWICZ

psycholog

psychoterapeutka psychodynamiczna

seksuolog

Pracuję stacjonarnie z młodzieżą i dorosłymi. Prowadzę poradnictwo psychologiczne, psychoterapię długoterminową oraz udzielam konsultacji seksuologicznych. Pomagam osobom borykającym się z zaburzeniami lękowymi (atakiem paniki, lękiem społecznym, zespołem stresu pourazowego), zaburzeniami depresyjnymi, z trudnościami emocjonalnymi takimi jak brak pewności siebie, nadmierny stres, nerwicą, z zaburzeniami osobowości (Borderline) oraz z zaburzeniami seksualnymi.

Podczas kontaktu z pacjentem zależy mi na stworzeniu atmosfery opartej na zaufaniu i otwartości. Moją pracę poddaję regularnej superwizji zarówno u superwizorów psychodynamicznych, jak i u superwizorów seksuologów. Kompetencje zawodowe rozwijam również poprzez udział w szkoleniach i konferencjach skoncentrowanych na pracy psychoterapeutycznej i seksuologicznej.

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Szczecińskim w specjalności psychologia kliniczna. Ukończyłam również studia podyplomowe "Seksuologia Kliniczna - Opiniowanie, Edukacja, Terapia" na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej.

Domisiewicz_edited.jpg

Psychoterapia 
indywidualna

oddział Szczecin

180 zł
50 minut

Godziny pracy

Środa

Czwartek

20-21

18-21

bottom of page