top of page

MARTA GLISZCZYŃSKA

psycholog

dyplomowana psychoterapeutka psychodynamiczna

terapeutka par i małżeństw

Pracuję z młodzieżą od 16 r.ż. oraz z osobami dorosłymi, prowadzę psychoterapię długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych oraz interwencji w kryzysie.

Pomagam osobom doświadczającym stanów depresyjnych i lękowych, nadmiernego stresu, tym które przechodzą przez kryzys emocjonalny, załamanie nerwowe, rozstanie czy żałobę. 

Pracuję z osobami mającymi trudności w relacjach, będącymi w toksycznych relacjach czy doświadczającymi samotności. 

 

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie SWPS, University of Sussex oraz pełnego, 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Laboratorium Psychoedukacji, gdzie kontynuuję szkolenie z zakresu psychoterapii par. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania IPiN oraz na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w SZPZLO.

W pracy terapeutycznej najważniejsza jest dla mnie ulga w cierpieniu i poprawa jakości życia pacjenta. Zmiana osiągana jest poprzez lepsze rozumienie przez niego swoich decyzji i uczuć, czy bardziej świadomemu wchodzeniu w relacje z innymi. By było to możliwe konieczne jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni do pracy w wyniku opartej na zaufaniu relacji pomiędzy pacjentem i terapeutą.  

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

wizerunekprofesjonalistypl-Projekt Kasi

Psychoterapia
indywidualna/ Online
oddział Chmielna 116/118

200 zł
50 minut

Psychoterapia
par i małżeństw

50 minut - 230 zł
75 minut - 280 zł

Godziny pracy

Środa

Czwartek

16-21

10-15

bottom of page