Pracuję z dorosłymi doświadczającymi zaburzeń lękowych, nastroju czy odżywiania oraz przeżywającym kryzysy osobiste lub problemy w relacjach, a także cierpiącymi na zaburzenia osobowości. Wspólnie ustalamy cele terapii i pracujemy nad zmianą, która przyniesie więcej satysfakcji w życiu. To właśnie towarzyszenie w tej drodze, jest najbardziej fascynującym elementem mojej pracy. W terapii skupiam się na zrozumieniu świata Klienta i znalezieniu rozwiązań, które zmniejszą niepewność, ból czy rozczarowanie, jakie odczuwa. 

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na dwóch specjalizacjach -  psychoterapia zaburzeń psychicznych i doradztwo personalne. Jestem też absolwentką filologii polskiej.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam w renomowanych ośrodkach w Poznaniu i w Warszawie, między innymi w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, w Szpitalu Nowowiejskim i w Szpitalu Wolskim. Obecnie przygotowuję się do egzaminu końcowego czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU oraz do pozyskania certyfikatu Terapeuty Schematu.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych. Pracuję pod stałą superwizją.

AGNIESZKA GOŁĘBIOWSKA

psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Centrum Psychoterapii HELP to zespół specjalistów, dla których praca jest pasją. Nieustannie podnosimy swoje kompetencje na licznych

kursach i szkoleniach oraz poddając się superwicji, aby móc Ci pomagać w najlepszy możliwy sposób. Na każdej sesji z zaangażowaniem 

towarzyszymy Ci w procesie zmiany, abyś mógł o nas powiedzieć: "dobry  psycholog" czy "doświadczony psychoterapeuta".

Nasz Zespół świadczy pomoc online i w dwóch placówkach: ul. Wspólna (Śródmieście, Metro Centrum) i ul. Chmielna (bliska Wola, Metro Rondo ONZ).

Psychoterapia indywidualna

oddział Chmielna 116/118

140 zł

50 minut

Psychoterapia
online / Skype

140 zł

50 minut

Godziny pracy

Środa

16-21

Czwartek

14-21

Kontakt
  • Facebook

T: 720 826 806​

M: kontakt@cphelp.pl

Oddział Chmielna

ul. Chmielna 116/118, Warszawa

Oddział Wspólna

ul. Wspólna 50, Warszawa