• Facebook
Kontakt

T: 720 826 806​

M: kontakt@cphelp.pl

Oddział Chmielna

ul. Chmielna 116/118, Warszawa

Oddział Wspólna

ul. Wspólna 50, Warszawa

#psycholog #psychoterapeuta #psychoterapia #Warszawa

AGNIESZKA GOŁĘBIOWSKA

psycholog

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Pracuję z dorosłymi doświadczającymi zaburzeń lękowych, nastroju czy odżywiania oraz przeżywającym kryzysy osobiste lub problemy w relacjach, a także cierpiącymi na zaburzenia osobowości. Wspólnie ustalamy cele terapii i pracujemy nad zmianą, która przyniesie więcej satysfakcji w życiu. To właśnie towarzyszenie w tej drodze, jest najbardziej fascynującym elementem mojej pracy. W terapii skupiam się na zrozumieniu świata Klienta i znalezieniu rozwiązań, które zmniejszą niepewność, ból czy rozczarowanie, jakie odczuwa. 

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na dwóch specjalizacjach -  psychoterapia zaburzeń psychicznych i doradztwo personalne. Jestem też absolwentką filologii polskiej.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam w renomowanych ośrodkach w Poznaniu i w Warszawie, między innymi w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, w Szpitalu Nowowiejskim i w Szpitalu Wolskim. Obecnie uczę się na trzecim roku czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU. 

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach naukowych. Pracuję pod stałą superwizją.

Psychoterapia indywidualna

140 zł

50 minut

Psychoterapia
online / Skype

140 zł

50 minut

Godziny pracy

Środa

16-21

Czwartek

14-21