EWA GRZMIEL

psychoterapeuta systemowy

Prowadzę psychoterapię indywidualną, par i rodzin. Pracuję z młodzieżą od 14 r.ż. i dorosłymi. W swojej pracy łączę myślenie systemowe i psychodynamiczne. 

 

W procesie psychoterapeutycznym istotne jest dla mnie stworzenie relacji, w której podstawą jest akceptacja, szacunek, dyskrecja. To czas na odkrywanie tego, co nieświadome, szukanie bardziej satysfakcjonującego życia.

 

Jestem na ostatnim roku szkolenia przygotowującego do certyfikatu psychoterapeuty prowadzonego przez Ośrodek Szkoleń Systemowych w Krakowie posiadający rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestację Sekcji Naukowej Psychoterapii i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam będąc stażystką na Dziennym Oddziale Ogólnopsychiatrycznym prowadzonym przez Ex Cordis Ośrodek Psychiatrii Środowiskowej i Rehabilitacji w Lublinie, podczas kursu psychoterapii praktycznej organizowanym przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ w Krakowie, w Towarzystwie Nowa Kuźnia w Lublinie prowadząc zajęcia psychoedukacyjne z dziećmi i młodzieżą. Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach dla osób zainteresowanych tematem psychoterapii, dotyczących prowadzenia grup wsparcia.

 

Swoją pracę poddaję stałej superwizji. 

Psychoterapia indywidualna

140 zł

50 minut

Psychoterapia par / małżeńska

200 zł / 50 minut

250 zł / 75 minut

Godziny pracy

Czwartek

8-15

Wspólna 50

  • Facebook
Kontakt

T: 720 826 806​

M: kontakt@cphelp.pl

Oddział Chmielna

ul. Chmielna 116/118, Warszawa

Oddział Wspólna

ul. Wspólna 50, Warszawa

#psycholog #psychoterapeuta #psychoterapia #Warszawa