NINA HARBUZ

psychoterapeutka psychodynamiczna

Pracuję z młodzieżą od 13 r. ż. i osobami dorosłymi. Prowadzę terapię indywidualną.

 

Pracuję z osobami, które doświadczyły straty w swoim życiu lub nadal się z nią zmagają, czyli z rozwodem, śmiercią bliskiej osoby, zerwaną przyjaźnią, utratą zdrowia, pracy, wiary w siebie. A także z wszystkim, co we własnej ocenie przeżywają jako dolegliwy brak. Wspieram także osoby w kryzysie oraz doświadczające zaniedbań, przemocy fizycznej, psychicznej, ekonomicznej, seksualnej. Prowadzę psychoterapię osób zmagających się z depresją oraz bliskich takich osób, którzy na co dzień mierzą się z chorobą członka rodziny.  

 

Najważniejsza w pracy terapeutycznej jest dla mnie relacja oparta na zaufaniu, w której bezpiecznie, bez bycia ocenianym, można mówić o swoich doświadczeniach i przeżywać uczucia, zarówno te przyjemne, jak i trudne.  

 

Jestem w trakcie szkolenia w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Laboratorium Psychoedukacji. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Szpitalu Nowowiejskim, Centrum Praw Kobiet, Fundacji Nagle Sami, Hospicjum Onkologicznym im. Św. Krzysztofa w Warszawie i Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii KĄT.

 

Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję stałej superwizji. 

Psychoterapia indywidualna

oddział Chmielna 116/118 & oddział Wspólna 50

140 zł

50 minut

Psychoterapia 
online / Skype

140 zł

50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Czwartek

Piątek

Wtorek

Środa

16-21

15-19

9-14

10-15

17-21