NINA HARBUZ

psychoterapeutka psychodynamiczna

Pracuję z młodzieżą od 13 r. ż. i osobami dorosłymi. Prowadzę terapię indywidualną.

 

Pracuję z osobami, które doświadczyły straty w swoim życiu lub nadal się z nią zmagają, czyli z rozwodem, śmiercią bliskiej osoby, zerwaną przyjaźnią, utratą zdrowia, pracy, wiary w siebie. A także z wszystkim, co we własnej ocenie przeżywają jako dolegliwy brak. Wspieram także osoby w kryzysie oraz doświadczające zaniedbań, przemocy fizycznej, psychicznej, ekonomicznej, seksualnej. Prowadzę psychoterapię osób zmagających się z depresją oraz bliskich takich osób, którzy na co dzień mierzą się z chorobą członka rodziny.  

 

Najważniejsza w pracy terapeutycznej jest dla mnie relacja oparta na zaufaniu, w której bezpiecznie, bez bycia ocenianym, można mówić o swoich doświadczeniach i przeżywać uczucia, zarówno te przyjemne, jak i trudne.  

 

Jestem w trakcie szkolenia w rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Laboratorium Psychoedukacji. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Szpitalu Nowowiejskim, Centrum Praw Kobiet, Fundacji Nagle Sami, Hospicjum Onkologicznym im. Św. Krzysztofa w Warszawie i Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii KĄT.

 

Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję stałej superwizji. 

Psychoterapia indywidualna

140 zł

50 minut

Psychoterapia 
online / Skype

140 zł

50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

19-22

Wtorek

13-18

Czwartek

15-19

Piątek

9-14

  • Facebook
Kontakt

T: 720 826 806​

M: kontakt@cphelp.pl

Oddział Chmielna

ul. Chmielna 116/118, Warszawa

Oddział Wspólna

ul. Wspólna 50, Warszawa

#psycholog #psychoterapeuta #psychoterapia #Warszawa