BLANKA JANKOWSKA

psycholog

coach

psychoterapeuta integracyjny

Pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi. Udzielam konsultacji psychologicznych, interwencji kryzysowych, prowadzę psychoterapię krótko- i długoterminową. Pomagam osobom doświadczającym trudności lękowych, depresyjnych, nieradzącym sobie z emocjami czy relacjami. Tym, którzy doświadczają nadmiernego stresu, presji, złości, smutku, znajdującym się w trudnym momencie życia lub nieradzącym sobie z kumulacją obciążających wydarzeń.

 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, gdzie następnie kontynuowałam naukę na Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii, a także na Studiach Podyplomowych z Przygotowania Pedagogicznego oraz Coachingu. Obecnie kończę 5-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii, gdzie ukończyłam również szkolenie z Psychoterapii Grupowej.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie, w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu, a także w prywatnym gabinecie.

Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji.

Psychoterapia indywidualna
oddział Poznań

140 zł

50 minut

Psychoterapia
online / Skype

140 zł

50 minut

Godziny pracy

Czwartek

12-21