top of page

Antonina Jankowska

​magister psychologii

psychoterapeuta psychodynamiczny 

Pracuję stacjonarnie z osobami dorosłymi, w podejściu psychodynamicznym głównie z zaburzeniami struktury osobowości. Pomagam osobom borykającym się z zaburzeniami nastroju, niskim poczuciem własnej wartości, depresją, atakami paniki, zaburzeniami lękowymi, perfekcjonizmem, osobom doświadczającym samotności, kryzysu w związku, nadmiernego stresu, trudności w relacjach, natrętnych myśli, osobom z syndromem DDA, Borderline.

 Fundamentem mojej pracy jest zbudowanie profesjonalnej relacji terapeutycznej opartej na wzajemnym zaufaniu. W trakcie psychoterapii skupiam się na indywidualnych doświadczeniach moich Pacjentów z uwzględnieniem struktury osobowości, która stanowi podstawę zrozumienia natury trudności pacjenta oraz ustalenie odpowiednich ram pracy terapeutycznej.

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Wydziale Psychologii Społecznej i Zdrowia na Maastricht University w Holandii. Aktualnie jestem w trakcie 4 letniego kursy psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i kursach m.in.Trening umiejętności komunikacyjnych z wykorzystaniem alternatywnych i wspomagających sposobów porozumiewania się. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

jankowska.jpg

Psychoterapia

  indywidualna 

 

od 160 zł
50 minut

Psychotherapy in English

Szczecin


 

230 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Wtorek

17-21

17-21

bottom of page