Jacek Kaczorowski

seksuolog

psychoterapeuta psychodynamiczny

Pracuję z parami, małżeństwami, osobami dorosłymi, młodzieżą od 13 roku życia, a także z rodzinami. Udzielam konsultacji seksuologicznych, prowadzę terapię dla osób z zaburzeniami seksuologicznymi, atakami paniki, zaburzeniami lękowymi, nerwicą, lękiem społecznym,  doświadczającym trudności w budowaniu relacji, niskiego poczucia własnej wartości, nadmiernego stresu, borykającym się z załamaniem nerwowym, zaburzeniami nastroju.

 

W pracy z Klientem najważniejsze jest dla mnie zapewnienie poczucia zaufania i bezpieczeństwa oraz wsparcie klienta w osiąganiu jego celów.

Ukończyłem pedagogikę na Wyższej Szkole Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku, podyplomowe Studium Filozofii i Etyki na Uniwersytecie Warszawskim, seksuologię kliniczną na Warszawskim Uniwersytecie  Medycznym oraz jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Dialog. 

Uczestniczyłem w wielu kursach i szkoleniach psychoterapeutycznych m.in psychoterapia pacjenta z borderline, interwencji kryzysowej, psychoterapia pacjentów z zaburzeniami z preferencji seksualnych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

kaczorowski.jpeg

Psychoterapia
  par i małżeństw online 

50min - 220zł
75 min - 270zł

Sesja
online

150 zł
50 minut

Godziny pracy

Czwartek

15-21