top of page

JACEK KACZOROWSKI

seksuolog

psychoterapeuta psychodynamiczny

Pracuję z parami, małżeństwami, osobami dorosłymi, młodzieżą od 13 roku życia, a także z rodzinami. Udzielam konsultacji seksuologicznych, prowadzę terapię dla osób z zaburzeniami seksuologicznymi, atakami paniki, zaburzeniami lękowymi, nerwicą, lękiem społecznym,  doświadczającym trudności w budowaniu relacji, niskiego poczucia własnej wartości, nadmiernego stresu, borykającym się z załamaniem nerwowym, zaburzeniami nastroju.

 

W pracy z Klientem najważniejsze jest dla mnie zapewnienie poczucia zaufania i bezpieczeństwa oraz wsparcie klienta w osiąganiu jego celów.

Ukończyłem pedagogikę na Wyższej Szkole Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku, podyplomowe Studium Filozofii i Etyki na Uniwersytecie Warszawskim, seksuologię kliniczną na Warszawskim Uniwersytecie  Medycznym oraz jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Dialog. 

Uczestniczyłem w wielu kursach i szkoleniach psychoterapeutycznych m.in psychoterapia pacjenta z borderline, interwencji kryzysowej, psychoterapia pacjentów z zaburzeniami z preferencji seksualnych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Kaczorowski2_edited.jpg

Psychoterapia
  par i małżeństw online 

50min - 230zł
75 min - 280zł

Couple counseling in English

50min - 300zł
75 min - 400zł

Sesja
online

180 zł
50 minut

Psychotherapy
in English online

230 zł
50 minut

Godziny pracy

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

7-10, 18-21

17-23

7-10

8-11

17-20

bottom of page