top of page

Michał Koliński

psycholog

psychoterapeuta systemowy

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, młodzieży od 15 roku życia, terapię rodzinną oraz terapię par w procesach krótko i długoterminowych. Udzielam konsultacji psychologicznych.

 Pomagam osobom mającym problemy z atakami paniki, zaburzeniami lękowymi, nerwicą, lękiem społecznym, DDA, doświadczającym trudności w budowaniu relacji, niskiego poczucia własnej wartości, przeżywającym żałobę, borykającym się z załamaniem nerwowym, zaburzeniami nastroju.

 

W pracy z Klientem stawiam na zbudowanie atmosfery zaufania i bezpieczeństwa. Każdy z nas niesie swoją historię, w każdej z nich staram się dostrzegać jej wyjątkowość. 

Tytuł magistra psychologii uzyskałem na Uniwersytecie humanistyczno-społecznym SWPS  w Poznaniu - w specjalizacji Psychologia Kliniczna. Następnie ukończyłem studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie im. A.Mickiewicza w Poznaniu.

Obecnie jestem w trakcie pełnego, 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Ukończyłem szkolenie I stopnia z zakresu terapii EMDR oraz Studium TSR I stopnia.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Psychologów, Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Kolinskinew.jpg

Psychoterapia
  indywidualna 

180 zł
50 minut

Psychoterapia
  par i małżeństw 

50min - 230zł
75 min - 280zł

Sesja
online

180 zł
50 minut

Godziny pracy

Czwartek

8-12

bottom of page