top of page

Aleksandra Komosińska

psycholog

psychoterapeuta integracyjny

coach

Prowadzę psychoterapię krótko i długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych oraz seksuologicznych dla osób dorosłych. Pomagam osobom z niskim poczuciem własnej wartości, doświadczającym kryzysu emocjonalnego, nadmiernego stresu, samotności, trudności w związkach i zbudowaniu relacji, będących w trudnych a nawet toksycznych relacjach, zmagających się z perfekcjonizmem, zaburzeniami nastroju, depresją, zaburzeniami lękowymi oraz agresją.

 

W swojej pracy koncentruję się na budowaniu relacji terapeutycznej opartej na akceptacji, zaufaniu i empatii oraz indywidualnych potrzebach klientów. Wspólnie identyfikujemy źródło problemu i znajdujemy rozwiązania, żeby pozbyć się dyskomfortu emocjonalnego czy też doświadczonych trudności. Wspieram swoich klientów w budowaniu relacji ze sobą.

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim, a następnie ukończyłam coaching profesjonalny w Akademii Leona Koźmińskiego. Obecnie jestem w trakcie pełnego, 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Psychologii Zdrowia. Odbyłam wiele kursów i szkoleń m.in z zaburzeń lękowych, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, diagnozy zaburzeń seksualnych.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

komosinska.jpg

Psychoterapia
  indywidualna 

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek

17-21

bottom of page