top of page

MARIA KRUSZEWSKA

psycholog

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Certyfikowany terapeuta TSR

 

Pracuję stacjonarnie oraz online z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 12 roku życia prowadząc psychoterapię krótko oraz długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom, które borykają się z atakami paniki, lękiem społecznym, fobią, depersonalizacją, z obniżonym nastrojem, brakiem motywacji, niską samooceną, doświadczają nadmiernego stresu, wahań nastroju, frustracji, trudności w relacjach, z zaburzeniami osobowości Borderline, z zaburzeniami odżywiania oraz uzależnieniami behawioralnymi.

W pracy skupiam się na stworzeniu bezpiecznej, pełnej zaufania i akceptacji przestrzeni dla Klienta, dzięki której możliwa jest zmiana oraz rozwój. Wierzę w to, że relacja psychoterapeutyczna jest jednym z kluczowych czynników dla sukcesu terapii, dlatego przykładam do niej dużą wagę. 

Zależy mi na tym, żeby podczas sesji Klient czuł się całkowicie zaopiekowany oraz dostrzeżony.

Tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim w specjalizacji psychoterapia. Ukończyłam także 2 stopnie szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Rozwiązań, gdzie zdobyłam certyfikat o numerze 175/2022, aktualnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym CBT w Szkole Psychoterapii Crescentia w Warszawie. Stale się dokształcam poprzez udział w szkoleniach i warsztatach, ukończyłam m.in "Dialog Motywujący", "Depresja dzieci i młodzieży; przyczyny, objawy i formy pomocy", "Interwencja kryzysowa. Zasady postępowania i interwencji w przypadku myśli suisydalnych", "Borderline: wyzwania w pracy z Pacjentem z pogranicza". Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej a swoją pracę poddaję stałej superwizji.

KruszewskaM.JPG

Psychoterapia

  indywidualna /ONLINE

 

180 zł
50 minut

Godziny pracy

Piątek

13-18

bottom of page