top of page

AGNIESZKA KUKLEWSKA

psycholog

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Pracuję online z dorosłymi oraz młodzieżą od 13 roku życia, parami oraz małżeństwami doświadczającymi trudności życiowych, przechodzącymi przez kryzys życiowy, zawodowy, związkowy, emocjonalny, cierpiącymi z powodu depresji, zaburzeń nastroju, lęków, natręctw, fobii, stresu, zaburzeń osobowości, straty, bólu emocjonalnego, osobami cierpiącymi na choroby przewlekłe i trudności życiowe będące ich następstwem, osobami doświadczającymi przemocy, samotności, wypalenia zawodowego.  Pracuję w języku polskim, angielskim i rosyjskim.

Głęboko wierzę, że jesteśmy w stanie przekuć największe trudności w naszą wewnętrzną siłę i mam nadzieję towarzyszyć Ci w tej drodze. 

Psychoterapia to dla mnie spotkania dwóch osób, w trakcie których masz szansę w spokojnej i ciepłej atmosferze określić swoje trudności, doświadczyć ulgi w niesieniu ich ciężaru, lepiej poznać siebie i swoje potrzeby oraz stopniowo wprowadzać realne zmiany na lepsze w swoim życiu. Chcę towarzyszyć Ci w tej drodze i pomóc Ci budować wartościowe i satysfakcjonujące życie. Moim nadrzędnym celem jest zawsze dobro drugiego człowieka oraz dbałość o to aby mógł budować poczucie coraz większej siły i wpływu na swoje życie. Chcę aby moi pacjenci nie tylko dochodzili do równowagi psychicznej, ale również nauczyli się skutecznie radzić sobie z trudnościami jakie przynosi życie, trudnymi emocjami, odczuwali satysfakcję z życia i czerpali z niego pełnymi garściami wykorzystując w pełni swój potencjał do rozwoju.

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim w specjalizacji psychoterapia i psychologia organizacji i pracy. Jestem psychoterapeutą w trakcie 4-letniegio szkolenia w zakresie Psychoterapii poznawczo- behawioralnej w AMiE. W swojej pracy stosuję rozwiązania podejść systemowego, terapii schematów, dialogu motywującego, DBT. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

Kuklewska.jpg

Psychoterapia indywidualna ONLINE

180 zł
50 minut

Psychoterapia par i małżeństw ONLINE

230 zł - 50 minut
280 zł - 75 minut

Psychotherapy in English ONLINE

230 zł
50 minutes

Couple counseling ONLINE

300 zł - 50 minutes
400 zł - 75 minutes

Godziny pracy

Środa

Czwartek

15-20

15-20

bottom of page