Klaudia Latosik

edukator seksualny

terapeutka par i małżeństw

Udzielam konsultacji seksuologicznych i pracuję  terapeutycznie z parami. Pomagam osobom indywidualnym i  parom, które doświadczają trudności w budowaniu relacji, przeżywających kryzys w związku i borykających się z problemami seksualnymi.

 

W pracy najważniejsza jest dla mnie relacja terapeutyczna oparta na zaufaniu, autentyczności, spontaniczności i uważności na potrzeby klienta. Wierzę, że świadomość powoduje zmianę i to klient wie najlepiej, co dla niego jest dobre. Towarzyszę na drodze do akceptacji tego, kim się jest i otwarcia się na zmianę oraz rozwój. W pracy korzystam ze swoich doświadczeń osobistych, terapeutycznych i zawodowych. Wspieram bez względu na światopogląd, pochodzenie, wyznanie i tożsamość seksualną klientów.

Ukończyłam seksuologię kliniczną na uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie jestem w trakcie  kursu z pomocy psychologicznej Gestalt w praktyce zawodowej w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt oraz w Studium terapii Par w nurcie systemowym w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Odbyłam także 100-godzinny staż w klinice psychologiczno-psychiatrycznej, ukończyłam wiele szkoleń i kursów m.in z podstawy diagnozy seksuologicznej, modeli terapii problemów seksualnych.

W wolnym czasie nałogowo czytam książki, ćwiczę jogę i tańczę flamenco. Prowadzę audycję o seksie, intymności i związkach w lokalnym radiu oraz bloga o pozytywnej seksualności. 

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Latosik.jpeg

Psychoterapia par i małżeństw
 

50 minut - 230 zł
75 minut - 280 zł

180 zł
50 minut

Konsultacja
 
seksuologiczna
 

Godziny pracy

Poniedziałek

16-20

Wtorek

13-16

Środa

14-17