top of page

Agata Lewandowska

psycholog

psychotraumatolog

dyplomowany psychoterapeuta systemowy

Pracuję stacjonarnie oraz online z dorosłymi, młodzieżą, dziećmi, parami oraz rodzinami. Prowadzę psychoterapię krótko i długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom przeżywającym traumę, kryzys emocjonalny, załamanie nerwowe, żałobę, doświadczającym trudności w związku, trudności wychowawczych z dziećmi, nadmiernego stresu, osobom współuzależnionym, borykającym się z syndromem DDA, Borderline, ADHD, ADD, autoagresją, niskim poczuciem własnej wartości, z zaburzeniami odżywiania.

W pracy z Klientem ważne jest dla mnie konstruowanie rozmowy, dzięki której Klient zobaczy coś więcej niż problem, dostrzeże Siebie i swoją historię, a potem napisze ją na nowo, w inny bogatszy sposób. Staram się być konsekwentna w swoim podejściu do problemów i sposobów ich rozwiązywania oraz wspólnego poszukiwania zasobów Klientów. Ważny jest dla mnie wzajemny szacunek i niezmienny podziw siły Klientów w obliczu trudności. 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, następnie kwalifikacje pedagogiczne uzyskałam na Uniwersytecie Szczecińskim na wydziale Neuropsychologii klinicznej. Ukończyłam całościowe 4 letnie szkolenie  z zakresu psychoterapii systemowej indywidualnej, par, rodzinnej i grupowej w WTTS w Poznaniu a także pedagogikę traumy i doradztwa specjalistycznego dotyczącego traumy, I część szkolenia EMDR Fundacji Vitamelius. Jestem Członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej a swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Lewandowska_edited.jpg

Psychoterapia 
indywidualna

oddział Szczecin

od 160 zł
50 minut

Psychoterapia
par i małżeństw

 

50 minut - 230 zł
75 minut - 270 zł

Psychoterapia
rodzinna

 

230 zł
50 minut
 

Godziny pracy

Środa

Czwartek

14-18

14-18

bottom of page