top of page

MAGDALENA MAJEWSKA

psycholog diagnosta, pedagog

certyfikowany psychoterapeuta
poznawczo-behawioralny

terapeuta schematów

Pracuję  online z osobami dorosłymi, młodzieżą od 13 roku życia, prowadzę  psychoterapię krótko- i długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom, które doświadczają natrętnych myśli, fobii, zaburzeń lękowych, depresyjnych, nastroju, borykającym się z perfekcjonizmem, prokrastynacją, DDA/DDD, ADHD czy uzależnianymi behawioralnymi. Pracuję z osobami borykającymi się z kryzysem życiowym, zaburzeniami osobowości, które chcą sobie poradzić z traumatycznymi przeżyciami. Zajmuję się diagnozą
psychologiczną, pracuję z osobami ze spektrum i z autyzmem, jestem trenerem TUS, badam gotowość szkolną u dzieci

W pracy z Klientem najważniejsze jest dla mnie ustalenie wspólnego celu do pracy oraz zadbanie o komfort i bezpieczeństwo w podążaniu do niego.  

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na SWPS w Warszawie, 
ukończyłam także pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Zakończyłam  pełne, 4-letnie szkolenie Podyplomowe z Psychoterapii Poznawczo-behawioralnej na Uniwersytecie SWPS, obecnie jestem w trackie szkolenia z Terapii Schematu zaburzeń osobowości rekomendowanego przez International Society of Schema Therapy. Odbyłam wiele kursów i szkoleń m.in z dialogu motywującego, diagnozy ADHD, zastosowania ASRS (diagnoza dzieci ze spektrum autyzmu).

Jestem członkiem  Polskiego Towarzystwa Terapii Dialektyczno-Behawioralnej (DBT) oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej im. prof. Zdzisławia Bizonia, swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

majewska.jpg

Psychoterapia

  indywidualna online
 

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek

16-20

bottom of page