top of page

ILONA ORNAT

dyplomowany psychoterapeuta par i małżeństw

coach

Pracuję z parami i małżeństwami doświadczającymi trudności w związku - kłótnie, trudność z dogadaniem się, złość, agresja, zdrada, strata, brak satysfakcji z relacji, rozczarowanie, zawód. Pomagam parom w sytuacji okołorozwodowej i tym, które zastanawiają się nad rozstaniem, a także tym, które są pogłębić i ulepszyć swój związek.

W swojej pracy wykorzystuję różne podejścia terapeutyczne, w zależności od potrzeb oraz problemów pary. Dbam o to, by sesja terapeutyczna była spotkaniem w atmosferze wzajemnego szacunku i akceptacji, podczas którego wspieram oraz towarzyszę Klientom w zmianie i realizacji celu terapii. Ważna dla mnie jest pomoc parze w wyjściu ze starych schematów oraz odbudowanie i pogłębienie więzi. Cechuje mnie otwartość, autentyczność, umiejętność tworzenia empatycznej relacji z Klientem i umiejętność pracy na zasobach pary.

Tytuł magistra socjologii w specjalizacji psychologia społeczna uzyskałam na Collegium Civitas w Warszawie. Następnie ukończyłam dwa poziomy Studium Pomocy Psychologicznej dla Par  Instytutu Psychologii Zdrowia, roczny kurs Psychologii Zorientowanej na Proces w Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu, a także studia podyplomowe na kierunku Coaching i mentoring organizacyjny na Uniwersytecie Łódzkim.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

IMG-20210730-WA0073.jpg

Psychoterapia
par i małżeństw
oddział Chmielna 116/118

50 minut - 250 zł
75 minut - 300 zł

Psychoterapia
par i małżeństw online

50 minut - 250 zł
75 minut - 300 zł

Godziny pracy

Środa

18-22

bottom of page