top of page

MAGDALENA PAKULSKA

psycholog

psychodietetyk

psychoterapeutka Ericksonowska

Pracuję z młodzieżą od 16 r.ż., osobami dorosłymi, parami i małżeństwami oraz całymi rodzinami. Prowadzę konsultacje psychologiczne, interwencje w kryzysie, psychoterapię indywidualną, spotkania z parami oraz z cały rodzinami. Pomagam w atakach paniki, złości, furii, stanach lękowych i depresyjnych. Pracuję z zaburzeniami odżywiania, nastroju, załamaniem nerwowym, nerwicą, samouszkodzeniami, doświadczeniami traumatycznymi, syndromem DDD i DDA, prokrastynacją, perfekcjonizmem. Pomagam w wychodzeniu z kryzysów i budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi i z samym sobą.

 

W pracy z Klientem zwracam przede wszystkim uwagę na to, jaki kontakt ze swoim ciałem ma klient (jak je odbiera, jak czyta sygnały emocjonalne i fizyczne). Sama również chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami, które mogą być dla klienta wspierające w poradzeniu sobie z trudną sytuacją.

 

Tytuł magistra socjologii a następnie drugi z psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, gdzie  ukończyłam również studia podyplomowe z dietetyki. Obecnie jestem w trakcie pełnego, 4-letniego szkolenia z psychoterapii Polskim Instytucie Ericksonowskim (szkolenie akredytowane przez PTP).

 

Pracuję pod stałą superwizją u certyfikowanych superwizorów. 

Magda Pakulska web.jpg

Psychoterapia indywidualna
oddział Chmielna 116/118

od 180 zł
50 minut

Psychoterapia 
online / Skype

od 150 zł
50 minut

Terapia par i małżeńst
Terapia rodzin

oddział Chmielna 116/118 & ONLINE

250 zł - 50 minut
300 zł - 75 minut

Godziny pracy

Środa

8-15

bottom of page