top of page

ŁUKASZ RACZKOWSKI

magister pedagogiki socjoterapii

dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny

Specjalizuję się w pracy z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 13 roku życia oferując pomoc w przypadku kryzysu, przeżywanych lęków, trudności emocjonalnych, zaburzeń nastroju, zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń osobowości czy problemów w relacjach. Udzielam konsultacji psychologicznych, interwencji w kryzysie, prowadzę psychoterapię długoterminową.

Narzędziem służącym leczeniu w terapii psychodynamiczne  jest sama relacja Klienta z Terapeutą, w której ten pierwszy nieświadomie odtwarza schematy swoich wcześniejszych i teraźniejszych związków oraz uruchamia zestaw typowych dla siebie mechanizmów i zachowań. 

 

Tytuł magistra pedagogiki uzyskałem na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, a następnie kształciłem swój warsztat terapeutyczny w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, tam też ukończyłem Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży.  Uczestniczyłem w licznym kurasach i szkoleniach z pracy z młodzieżą oraz z osobami z problemem uzależnienia

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz  Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów.

Raczkowski.jpg

Psychoterapia
online

od 160 zł
50 minut

Psychoterapia
indywidualna

oddział Poznań

od 160 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Czwartek

16-21

16-19

bottom of page