KATARZYNA ROCIEK

psycholog

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

W terapii najistotniejsza jest dla mnie relacja z klientem, oparta na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Wierzę, że jest to podstawą, by terapeuta stał się dobrym towarzyszem dla klienta w odkrywaniu siebie i obszarów umożliwiających rozwój osobisty.

 

Pracuję z osobami dorosłymi, doświadczającymi trudności w obszarach związanych między innymi z niskim poczuciem własnej wartości, zaburzeniami lękowymi, fobiami, zaburzeniami nastroju, zaburzeniami odżywiania oraz osobami, które doświadczyły traumy lub straty.

 

Tytuł magistra psychologii zdobyłam kończąc studia magisterkie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz na New York University. Aktualnie kształcę się w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej przy Uniwersytecie SWPS. Jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej (PTTPB). Ponadto ukończyłam szkolenie I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), oraz roczny program stażowo-szkoleniowy Vademecum Psychologa Praktyka w Grupie Synapsis. Doświadczenie kliniczne zdobywałam podczas stażu w Klinice Nerwic i Zaburzeń Odżywiania w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji z superwizorem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Psychoterapia
online / Skype

140 zł

50 minut

Psychoterapia indywidualna

140 zł

50 minut

Psychotherapjy

in English

180 zł

50 minutes

Godziny pracy

Poniedziałek

17-21

Wtorek

17-22

  • Facebook
Kontakt

T: 720 826 806​

M: kontakt@cphelp.pl

Oddział Chmielna

ul. Chmielna 116/118, Warszawa

Oddział Wspólna

ul. Wspólna 50, Warszawa

#psycholog #psychoterapeuta #psychoterapia #Warszawa