top of page

SAMANTA RODE

 

Zajmuję się poradnictwem i wsparciem psychologicznym oraz jestem psychoterapeutką w trakcie 4-letniego szkolenia w nurcie Gestalt, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Gestalt, pracuję również w języku angielskim. Pomagam osobom, które borykają się z niskim poczuciem własnej wartości, depresją, atakami paniki, zaburzeniami lękowymi, natrętnymi myślami, nerwicą, doświadczającym nadmiernego stresu, agresji, zaburzeń nastroju, trudności w relacjach czy w związku, przeżywającym kryzys emocjonalny, załamanie nerwowe, z syndromem DDA, współuzależnionym.

 

Praca z drugim człowiekiem stanowi dla mnie wspaniałą przygodę. Lubię słuchać, nie oceniam i skupiam się na indywidualnych potrzebach osoby, która się do mnie zgłasza. Jestem nastawiona na holistyczne rozumienie drugiego człowieka. Pracuję w nurcie Gestalt, który przywiązuje uwagę do indywidualnego sposobu przeżywania.

 

Tytuł magistra uzyskałam w Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Zarządzanie w języku angielskim, niedługo zakończę psychologię w specjalności Psychologia Kliniczna i Zdrowia na Uniwersytecie SWPS  w Warszawie. Ukończyłam roczny staż w Szkole Psychoterapii Gestalt, aktualnie kształcę się w Instytucie Gestalt w Krakowie uczestnicząc w pełnym szkoleniu psychoterapeutycznym. Stale się dokształcam poprzez udział w kursach, szkoleniach, ukończyłam m.in. trening z zachowań asertywnych, Professional Cognitive Behavioural Therapy, holistyczną terapię dzieci i młodzieży z zaburzeniami lękowymi, diagnozę i terapię skoncentrowaną na pracy z emocjami, metody  terapii uzależnień na miarę XXI wieku, swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Rode.jpg

Psychoterapia

  indywidualna /ONLINE

 

200 zł
50 minut

Psychotherapy

in English


 

230 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek

Środa

7-12

7-11

bottom of page