top of page

Karolina Roszkowska

psycholog

dietetyk

psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

Pracuję stacjonarnie oraz online z dorosłymi, młodzieżą, prowadzę terapię par i małżeństw oraz rodzinną, również w języku angielskim. Pomagam osobom borykającym się z niską samooceną, lękiem społecznym, natrętnymi myślami, zaburzeniami odżywiania, prokrastynacją, perfekcjonizmem, doświadczającym kryzysu emocjonalnego, kryzysu w związku, problemów w relacjach, przeżywającym traumę, żałobę, osobom  z syndromem Borderline, DDA, ADHD.

 

Najważniejsza w pracy z klientem jest relacja i jego poczucie obrania odpowiedniej drogi w danym momencie jego życia. Psychologia to moja pasja, stworzona do pracy z innymi dla nich i z nimi. Najlepszym prezentem, jaki możemy dla siebie zrobić, jest bycie naszym najlepszym przyjacielem i trenerem.
Zawodowo certyfikowany dietetyk, magister psychologii ze specjalizacją kliniczną, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji. Z zamiłowania filantrop i psycholog oraz doświadczony specjalista ds. HR z ponad osmioletnim i ciągłym stażem.

 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na kierunku psychologii klinicznej. Aktualnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów m.in "Dietetykę Kliniczną" ,"Psychodietetykę" oraz "Coaching dietetyczny" organizowane przez Poradnię Zdrowego Odżywiania Dietetycznie Poprawni. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz EHPS European Health Psychology Society. Ukończyłam szkolenie uważności/mindfuless MBSR i obecnie jestem w trakcie uzyskiwania certyfikatu nauczyciela uważności/mindfuless.  

Swoją pracę poddaję stałej superwizji. 

Roszkowska.jpeg

Psychoterapia indywidualna
 

od 180 zł
50 minut

Psychotherapy 
in English

250 zł
50 minut

Terapia par i małżeństw
Terapia rodzin

 

250 zł - 50 minut
300 zł - 75 minut

Godziny pracy

Środa

Piątek

Sobota

Niedziela

8-13

18-21

12-15

12-16

bottom of page