top of page

Michalina Schabinger

psycholog

psychoterapeuta integracyjny

Pracuję z dziećmi od 6 roku życia, młodzieżą i dorosłymi. Prowadzę psychoterapię krótko- i długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych oraz interwencji w kryzysie. Swoją pomoc kieruję do osób borykających się z niską samooceną, mających na celu poprawę swoich relacji z innymi ludźmi, szukających pomocy w problemach rodzinnych bądź w związku, mających poczucie zagubienia w życiu, doświadczających kryzysów życiowych, nadmiernego smutku i nastrojów depresyjnych, wahań nastroju, lęku, silnego stresu i napięcia, nie radzących sobie ze złością oraz do osób z trudnościami w adaptacji do nowych warunków.

 

W pracy Terapeuty najważniejsze jest dla mnie budowanie szczerej relacji, pracuję w atmosferze zrozumienia i akceptacji. Zależy mi również na tym, by osoby z którymi pracuję czuły do mnie pełne zaufanie. Pracuję w nurcie integracyjnym, dzięki czemu dostosowuje metody pracy, do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Ukończyłam Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalnością Psychologia kliniczna dziecka i rodziny.Aktualnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach, prowadzę grupy terapeutyczne TUS, jestem ceyrytyfikowanym trenerem Grupowego Treningu Zastępowania Agresji TZA. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

schabinger.jpg

Psychoterapia
  indywidualna 

150 zł
50 minut

Psychoterapia
indywidualna

160 zł
50 minut

Psychoterapia
indywidualna online

160 zł
50 minut

Godziny pracy

Czwartek

11-14

bottom of page