top of page

Wiktor Sołek

magister psychologii 

Pracuję stacjonarnie  z osobami dorosłymi, prowadzę konsultacje i poradnictwo psychologiczne.Pomagam pacjentom z trudnościami w relacjach, atakami paniki, lękiem społecznym, nerwicą, niskim poczuciem własnej wartości, ADHD/ADD, doświadczającym nadmiernego stresu, kryzysu emocjonalnego, kryzysu w związku, traumy, problemów z koncentracją, z zaburzeniami nastroju, osobom współuzależnionym. 

Podczas pracy ważna jest dla mnie relacja terapeutyczna z pacjentem i tworzenie sojuszu terapeutycznego. Szczególnie zależy mi na tworzeniu z pacjentem takiej relacji, w której będzie on mógł przyjrzeć się swoim problemom, zrozumieć siebie, swoje uczucia i pragnienia w atmosferze wspierającej w procesie terapeutycznym.

Tytuł magistra psychologii uzyskałem w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej MKN w Krakowie. Rozwój zawodowy jest dla mnie bardzo ważny, dlatego też chętnie i często uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach i warsztatach m.in. "Metody pracy z oddechem w psychoterapii", "Praca z ciałem w zdrowieniu i osobistej przemianie", " Integratywna systemowa psychoterapia zaburzeń depresyjnych" organizowanych przez Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej MKN. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Sołek.jpg

Sesja indywidualna

 

140 zł
50 minut

Interwencja w kryzysie

 

140 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Czwartek

13-18

8-13

bottom of page