WOJCIECH ŚWIĘCICKI

dyplomowany psychoterapeuta integracyjny

Prowadzę terapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych, jak również terapię par.

W terapii indywidualnej zajmuje się pomaganiem w zmniejszaniu przyczyn cierpienia, budowaniu odporności na nieprzewidziane i trudne sytuacje życiowe, docieraniem do psychologicznych źródeł smutku, przygnębienia, poczucia braku energii i niepokoju.

W terapii par zajmuje się osobami, które doświadczają trudności w relacji i komunikacji. Pomagam parom będącym w głębokim kryzysie, zagrożonym rozpadem, zmagającym się z problemami zdrady.

Wieloletnia praktyka kliniczna pozwoliła mi bezpośrednio dotknąć  bardzo szerokiego spektrum problemów: od pracy na rzecz rozwoju osobistego do zaburzeń klinicznych, uzależnień, depresji, tendencji samobójczych, trudności w relacjach seksualnych i innych. Bez względu jednak na problem kliniczny, zawsze w pierwszym planie widzę człowieka z wszelką złożonością jego natury. 

Jestem absolwentem Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. W 2012 r. ukończyłem również czteroletnie studia podyplomowe w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii  Instytutu Psychologii Zdrowia PTP (akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne). 

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszeniu Psychoterapii Integracyjnej. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaje superwizji.

Psychoterapia
par / małżeńska

oddział Chmielna 116/118

200 zł / 50 minut

250 zł / 75 minut

Psychoterapia

indywidualna

oddział Chmielna 116/118

140 zł

50 minut

Psychoterapia

online/Skype

140 zł

50 minut

Godziny pracy

Wtorek

17-22

Piątek

16-21

Kontakt
  • Facebook

T: 720 826 806​

M: kontakt@cphelp.pl

Oddział Chmielna

ul. Chmielna 116/118, Warszawa

Oddział Wspólna

ul. Wspólna 50, Warszawa