top of page

KATARZYNA SZARANIEC

psycholog

psychoterapeuta psychodynamiczny

Pracuję stacjonarnie z osobami dorosłymi . Prowadzę psychoterapię długo i krótko terminową, udzielam konsultacji oraz poradnictwa psychologicznego.

Pomagam osobom borykającym się z zaburzeniami nastroju, perfekcjonizmem, niskim poczuciem własnej wartości, doświadczającym depresji, ataków paniki, lęku społecznego, fobii, nerwicy, trudności w relacjach lub toksycznych relacji, samotności, pomagam osobom przeżywającym kryzys emocjonalny, załamanie nerwowe, pracuję  Borderline, zaburzeniami odżywiania.

 

 W pracy najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta a także relacja terapeutyczna oparta na zaufaniu i poczuciu akceptacji. Za bardzo istotne uważam przestrzeganie zasad kodeksu psychologa, a także poddawanie się regularnej superwizji.  

Tytuł magistra psychologii w specjalności klinicznej uzyskałam na Uniwersytecie Szczecińskim. Jestem w trakcie pełnego, 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Doświadczenie kliniczne zdobywałam odbywając praktykę i staż na ogólnym oddziale psychiatrycznym w SPS ZOZ Zdroje, a także na oddziale dziennym w pododdziale leczenia nerwic w Klinice Psychiatrii przy SPSK 1 PUM. Pełniłam także obowiązki psychologa szkolnego w szkole podstawowej. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

szaraniec_edited.jpg

Psychoterapia

  indywidualna
 

od 160 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek

Czwartek

17-21

17-21

bottom of page