top of page

WERONIKA SZELENBAUM - BIL

psycholog

psychoterapeuta integracyjno-systemowy

(w trakcie szkolenia)

Pracuję stacjonarnie z dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi prowadząc psychoterapią indywidualną oraz rodzinną, udzielam konsultacji psychologicznych. Prowadzę procesy krótko oraz długoterminowe. Pomagam osobom borykającym się z obniżonym nastrojem, brakiem motywacji, depresją, brakiem pewności siebie, wahaniami nastroju, atakami furii, wysoką wrażliwością, doświadczającym trudności w relacjach, z zaburzeniami osobowości, ADHD, ASD, z zaburzeniami odżywiania.

Ufam, że uczciwość wobec samych siebie i odwaga w poddawaniu refleksji nieprzyjemnych uczuć i przekonań, prowadzi do bardziej godziwego i interesującego życia. Jako psycholog i psychoterapeutka mam przywilej towarzyszyć osobom w tym trudnym lecz satysfakcjonującym procesie. W mojej dotychczasowej pracy zawodowej pracowałam z dziećmi, nastolatkami, rodzicami, osobami dorosłymi i seniorami. Doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. podczas praktyki klinicznej w szpitalu Bródnowski, szpitalu Praskim oraz w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego w Warszawie, w telefonie zaufania dla dzieci i młodzieży 116-111, telefonie zaufania dla osób w kryzysie 116-123, w szkole podstawowej, poradni psychologiczno – pedagogicznej i portugalskiej świetlicy wsparcia dziennego dla seniorów. 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS w specjalności klinicznej, ukończyłam również przygotowanie pedagogiczne w Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica w Płocku. aktualnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Dialog w nurcie Integracyjno-systemowym.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Szelenbaumnowe.jpg

Psychoterapia indywidualna
Oddział Chmielna 116/118
 

180 zł
50 minut

Psychoterapia rodzinna
Oddział Chmielna 116/118

50 minut - 250 zł
75 minut - 300 zł

Godziny pracy

Czwartek

8-15

bottom of page