top of page

MAGDALENA WIZŁA

psycholog

psychoterapeuta poznawczo- behawioralny

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych stacjonarnie, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom doświadczającym zaburzeń lękowych, nadmiernego stresu, zaburzeń nastroju, fobii, nerwicy, trudności w relacjach, przeżywającym kryzys emocjonalny, 

Najważniejsze są dla mnie empatia i elastyczność: pozwalają na spojrzenie na problem z perspektywy klienta w celu jak najlepszego zrozumienia i zaproponowania najlepiej dostosowanych do klienta technik terapeutycznych. Równie ważny jest dla mnie szacunek dla autonomii klienta – wspieranie go w procesie dążenia do realizacji w działaniu swoich własnych wartości. 

Bliskie są mi są również podejścia trzeciej fali, szczególnie bazujące na uważności (ACT).

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim w specjalizacji neuropsychologii klinicznej. Jestem trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Terapii Poznawczo - Behawioralnej CBT EDU oraz w trakcie Szkoły Doktorskiej UKSW w Warszawie w temacie "Kompulsywne zaburzenia seksualne - charakterystyka zaburzenia i weryfikacja modelu nałogowego". Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

wizła.jpg

Psychoterapia indywidualna

180 zł
50 minut

Godziny pracy

Piątek

8-13

bottom of page