ADAM ZAJĄCZKOWSKI

psycholog

psychoterapeuta  psychodynamiczny

Pracuję z osobami z młodzieżą od 13 r.ż., dorosłymi i parami. Udzielam konsultacji psychologicznych, interwencji w kryzysie, prowadzę psychoterapię krótko- oraz długoterminową. Pomagam osobom doświadczającym trudności emocjonalnych, zaburzeń depresyjno-lękowych czy zaburzeń osobowości. Tym, którym trudno zbudować satysfakcjonujące relacje z innymi i tym, które znalazły się w trudym momencie życia, przeżywają kryzys czy załamanie nerwowe, nie potrafią poradzić sobie ze stresem, żałobą czy stratą. Pracuję z osobami z zaburzeniami odżywiania, niską samooceną, tymi które się samookaleczają czy  cierpią z powodu perfekcjonizmu.

W pracy psychoterapeutycznej najważniejsze są dla mnie:  diagnoza struktury osobowości, rozpoznanie potrzeb pacjenta, niekoniecznie tych świadomych, praca nad relacją, jakie przeniesienia tworzy pacjent oraz rozpoznanie rodzaj więzi, jaką pacjent odtwarza (pracuję w TFP).

 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Następnie ukończyłam 2-letnie Studium Socjoterapii oraz 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Interesuję się neuropsychologicznymi aspektami teorii więzi w Psychoterapii Skoncentrowanej na Przeniesieniu (TFP, Otto Kernberg).

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz  Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Psychoterapia
indywidualna online

140 zł

50 minut

Psychoterapia
par online

50 minut - 200 zł
75 minut - 250 zł

Godziny pracy

Poniedziałek

Wtorek

Środa

16-22

16-22

16-22