top of page

ŁUKASZ ZIOMBRA

psycholog

psychoterapeuta psychodynamiczny

Pracuję stacjonarnie z osobami dorosłymi, udzielam konsultacji psychologicznych, poradnictwa seksuologicznego, prowadzę terapię zaburzeń seksualnych. Pomagam osobom borykającym się z lękiem społecznym, zaburzeniami lękowymi, nadmiernym stresem, niską samooceną, doświadczającym trudności w relacjach lub toksycznych relacji, depresji, natrętnych myśli, fobii, nerwicy, agresji, przeżywającym kryzys emocjonalny, kryzys w związku, żałobę, osobom z syndromem DDA, ADHD/ADD,  Borderline.

W pracy z drugim człowiekiem szczególnie ważna jest dla mnie relacja, oparta na szczerości i zrozumieniu. Staram się z empatią i bez oceniania towarzyszyć w przeżywanych trudnościach i procesie zdrowienia.

Tytuł magistra psychologii uzyskałem na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w specjalności psychologii klinicznej, aktualnie kształcę się w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w  pełnym 4-letnim szkoleniu psychoterapeutycznym. Ukończyłem także szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowań w Centrum Terapii Integralnej, stale podnoszę swoje kwalifikacje a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Łukasz Ziombra.jpg

Psychoterapia

  indywidualna
oddział Poznań

 

180 zł
50 minut

Konsultacja
 
seksuologiczna
 

180 zł
50 minut

Godziny pracy

Środa

12-15

bottom of page