top of page

OLGA ŻUKOWICZ

edukator seksualny

psycholog

psychoterapeutka integracyjna                 terapeutka par i małżeństw

 

Pracuję online z parami i małżeństwami, prowadząc psychoterapię krótko- i długoterminową, udzielam konsultacji oraz poradnictwa seksuologicznego i psychologicznego. Pomagam osobom zmagającym się z zaburzeniami lękowymi, atakami paniki, depresją, niskim poczuciem własnej wartości, lękiem społecznym,  prokrastynacją, doświadczającym trudności w relacjach, w związku, trudności wychowawczych z dziećmi, agresji, nadmiernego stresu, osobom które przeżywają kryzys emocjonalny, załamanie nerwowe oraz żałobę.

 

Zależy mi na zbudowaniu trwałej, satysfakcjonującej relacji bazującej na szacunku i poczuciu humoru. Autentyczność i zaufanie w terapii to dla mnie najważniejsze elementy w budowaniu poczucia własnej wartości i tworzeniu wartościowych związków. Pracuję z osobami reprezentującymi różnorodność genderową i seksualną.

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim, następnie ukończyłam seksuologię kliniczną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam również Studium Terapii Par w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Aktualnie jestem w trakcie całościowego, 4-letniego Kursu Psychoterapii z Psychodramą w NZOZ Animus w Gdyni oraz doktoratu z psychologii w Szkole Doktorskiej Nauk Humanistycznych i Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim. Swoje kompetencje stale podnoszę na kursach i szkoleniach, m.in "chemsex" organizowane przez Stowarzyszenie Stonewall,  "Psychologiczne aspekty przemocy w rodzinie" organizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lęborku, "Jak profesjonalnie pomagać osobom aseksualnym" w Stowarzyszeniu Afera gdzie zdobyłam kwalifikacje do pracy pomocowej z osobami aseksualnymi.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Żukowicznowe.jpg

Terapia par i małżeństw online
 

250 zł - 50 minut
300 zł - 75 minut

 Konsultacja 
seksuologiczna online
 

Godziny pracy

Wtorek

Niedziela

19-20

19-20

bottom of page