top of page

KINGA ALBINIAK

psychoterapeutka uzależnień

Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi od 9 roku życia borykającymi się z uzależnieniami behawioralnymi, takimi jak uzależnienie od telefonu, gier komputerowych, internetu, pornografii, hazardu, zakupoholizmem, a także z nałogami - uzależnieniem od alkoholu, narkotyków. Udzielam konsultacji kwalifikujących do terapii uzależnień oraz prowadzę krótko- i długo terminową terapię uzależnień. Prowadzę terapię osób współuzależnionych i dzieci wzrastających w rodzinie z problem uzależnienia. Pomagam dorosłym dzieciom alkoholików (DDA) i z rodzin dysfunkcyjnych (DDD). Specjalizuję się w poradnictwie rodzinnym oraz interwencji w kryzysie.

W pracy z drugim człowiekiem najważniejsza jest dla mnie  jest relacja terapeutyczna, oparta na zaufaniu, szacunku i empatii.  Uważam, że wydobycie osobistych zasobów oraz wsparcie w osiąganiu wyznaczonych celów może przynieść ulgę w cierpieniu oraz stopniowo zamienić kryzys w rozwój.  

Ukończyłam studia magisterskie w Instytucie Nauk o Rodzinie w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.  Jestem w trakcie procesu certyfikacji psychoterapeuty uzależnień w Collegium Verum w Warszawie. Posiadam certyfikaty z odbytych szkoleń i kursów m.in Terapia uzależnień behawioralnych - program dla specjalistów psychoterapii uzależnień, Profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych dla realizatorów programów profilaktycznych, "Z ciemności do światła" - przepracowanie żałoby po stracie dziecka metodą Foa. 

albiniak.jpg

Terapia uzależnień online

50min - od 150zł

Godziny pracy

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Piątek

18-20

17-19

10-13

10-13

bottom of page