top of page

ANNA SZYMAŃSKA

magister psychologii

psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

Pracuję stacjonarnie oraz online z dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi prowadząc psychoterapię rodzinną, indywidualną krótko oraz długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom borykającym się z trudnościami emocjonalnymi takimi jak: nadmierny stres, nerwica, załamanie nerwowe, brak asertywności, pewności siebie, autoagresja, z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi jak ataki paniki, fobie, zespół stresu pourazowego, zaburzeniami psychosomatycznymi, z zaburzeniami ADHD/ADD, ze spektrum autyzmu, zespołem Aspergera, pomagam osobom z uzależnieniami.

W pracy z klientem zwracam szczególną uwagę na relację pełną zrozumienia oraz akceptacji, którą staram się budować w atmosferze zaufania oraz współpracy. Bezpieczne i wspierające środowisko terapeutyczne są dla mnie bardzo ważne, dlatego zapewniam przestrzeń do otwartego wyrażania myśli, emocji oraz uczuć. W gabinecie możesz być w 100% sobą, bez stresu i obaw o bycie ocenionym.

Moim celem jest dostarczenie klientowi wsparcia oraz potrzebnych narzędzi, które będzie mógł wykorzystać do osiągania swoich celów oraz wprowadzeniu pozytywnych zmian w życiu. 

 Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim, aktualnie kontynuuję studia podyplomowe z pedagogiki w Akademii Wiedzy Praktycznej oraz jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Akademii Motywacji i Edukacji w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam również szkolenie Trenera Umiejętności Społecznych w Pracowni TUS, stale się dokształcam biorąc udział w szkoleniach i warsztatach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

Szymańska AnnaNEW.jpg

Psychoterapia indywidualna

od 200 zł
50 minut

Terapia rodzinna

230 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Wtorek

Piątek

13-18

13-18

12-17

bottom of page