top of page

ANNA SZYMAŃSKA

magister psychologii

psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

Pracuję stacjonarnie oraz online z dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi prowadząc psychoterapię rodzinną, indywidualną krótko oraz długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom borykającym się z trudnościami emocjonalnymi takimi jak: nadmierny stres, nerwica, załamanie nerwowe, brak asertywności, pewności siebie, autoagresja, z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi jak ataki paniki, fobie, zespół stresu pourazowego, zaburzeniami psychosomatycznymi, z zaburzeniami ADHD/ADD, ze spektrum autyzmu, zespołem Aspergera, pomagam osobom z uzależnieniami.

W pracy z klientem zwracam szczególną uwagę na relację pełną zrozumienia oraz akceptacji, którą staram się budować w atmosferze zaufania oraz współpracy. Bezpieczne i wspierające środowisko terapeutyczne są dla mnie bardzo ważne, dlatego zapewniam przestrzeń do otwartego wyrażania myśli, emocji oraz uczuć. W gabinecie możesz być w 100% sobą, bez stresu i obaw o bycie ocenionym.

Moim celem jest dostarczenie klientowi wsparcia oraz potrzebnych narzędzi, które będzie mógł wykorzystać do osiągania swoich celów oraz wprowadzeniu pozytywnych zmian w życiu. 

 Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim, ukończyłam również studia podyplomowe z pedagogiki w Akademii Wiedzy Praktycznej oraz jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Akademii Motywacji i Edukacji w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam również szkolenie Trenera Umiejętności Społecznych w Pracowni TUS, stale się dokształcam biorąc udział w szkoleniach i warsztatach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

Szymańska AnnaNEW.jpg

Psychoterapia indywidualna
oddział Warszawa Chmielna

od 179 zł
50 minut

Terapia indywidualna
ONLINE

od 179 zł
50 minut

Terapia rodzinna

250 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Wtorek

Piątek

11-18

11-18

12-17

bottom of page