top of page

KATARZYNA BABSKA

Psychoterapeuta psychodynamiczny

Terapeuta ISTDP

 

Pracuję  online z osobami dorosłymi, które borykają się z lękiem społecznym, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, depresją, niską samooceną, natrętnymi myślami, nerwicą, problemami z koncentracją. Pomagam osobom doświadczającym kryzysu emocjonalnego, trudności w relacjach, toksycznych relacji, nadmiernego stresu, trudności w związku, samotności i  traumy.

 

W pracy z Klientem najbardziej cenię klimat otwartości we wzajemnej relacji. Od wielu lat towarzyszę ludziom wsłuchując się w świat ich przeżyć i historii życia. Zależy mi na zbudowaniu przymierza terapeutycznego służącego rozwojowi Klienta. 

 

Tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na wydziale pielęgniarstwa. Jestem w trakcie 5-letniej szkoły psychoterapii  Vis Salutis w Łodzi, atestowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz w trakcie 3-letniego szkolenia Core Training ISTDP z krótkoterminowej terapii psychodynamicznej. Stale dokształcam się poprzez udział w szkoleniach i kursach, ukończyłam m.in.  "szkolenie z zakresu Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej zorientowanej na więź",    "terapię schematu w pracy z osobami dotkniętymi parentyfikacją w dzieciństwie", "terapię schematu i dialog motywujący w leczeniu zaburzeń osobowości".

Swoją prace poddaję stałej superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

Babska.jpg

Psychoterapia

  indywidualna ONLINE

 

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek 

Środa

19-22

18-22

bottom of page