top of page

KATARZYNA BABSKA

Psychoterapeuta psychodynamiczny

Terapeuta ISTDP

 

Pracuję stacjonarnie oraz online z osobami dorosłymi, które borykają się z lękiem społecznym, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, depresją, niską samooceną, natrętnymi myślami, nerwicą, problemami z koncentracją. Pomagam osobom doświadczającym kryzysu emocjonalnego, trudności w relacjach, toksycznych relacji, nadmiernego stresu, trudności w związku, samotności i  traumy.

 

W pracy z Klientem najbardziej cenię klimat otwartości we wzajemnej relacji. Od wielu lat towarzyszę ludziom wsłuchując się w świat ich przeżyć i historii życia. Zależy mi na zbudowaniu przymierza terapeutycznego służącego rozwojowi Klienta. 

 

Tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na wydziale pielęgniarstwa. Jestem w trakcie 5-letniej szkoły psychoterapii  Vis Salutis w Łodzi, atestowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz w trakcie 3-letniego szkolenia Core Training ISTDP z krótkoterminowej terapii psychodynamicznej. Stale dokształcam się poprzez udział w szkoleniach i kursach, ukończyłam m.in.  "szkolenie z zakresu Intensywnej Krótkoterminowej Psychoterapii Dynamicznej zorientowanej na więź",    "terapię schematu w pracy z osobami dotkniętymi parentyfikacją w dzieciństwie", "terapię schematu i dialog motywujący w leczeniu zaburzeń osobowości".

Swoją prace poddaję stałej superwizji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

Babska.jpg

Psychoterapia

  indywidualna ONLINE

 

200 zł
50 minut

Psychoterapia

  indywidualna gabinet

 

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek 

Środa

19-22

18-22

bottom of page