top of page

NATALIA BĄK-MOSKAŁA

​magister pedagogiki

psychoterapeuta psychodynamiczny

Pracuję  z osobami dorosłymi, które doświadczają trudności w relacjach, kryzysu emocjonalnego, kryzysu w związku, nadmiernego stresu, ataków paniki, borykają się  z zaburzeniami lękowymi, depresją, nerwicą, niskim poczuciem własnej wartości, samotnością, przeżywającym żałobę. Pomagam osobom z syndromem DDA/DDD, będących w trudnych dla nich relacjach i którym trudno zbudować satysfakcjonujące relacje.

W mojej pracy najważniejszy jest dla mnie drugi człowiek.  W gabinecie staram się wytworzyć atmosferę pełną bezpieczeństwa i empatycznego zrozumienia, nie oceniam, uważnie słucham.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym. 

Tytuł magistra pedagogiki uzyskałam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na kierunku Pedagogiki Resocjalizacji z profilaktyką społeczną, następnie ukończyłam Studium Dialogu Motywacyjnego. Aktualnie kształcę się w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym  na pełnym 4-letnim szkoleniu psychoterapeutycznym. Regularnie poszerzam swoją wiedzę za pomocą szkoleń, ukończyłam m.in. szkolenie pracy z traumą pierwszego typu dla psychoterapeutów, interwencję kryzysową w obliczu wojny.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Bak-Moskala.jpg

Psychoterapia

  indywidualna 

 

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Czwartek

Piątek

18-23

18-23

bottom of page