top of page

KRYSTIAN BEZDZIETNY

psycholog

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Specjalizuję się w pracy z dorosłymi prowadząc psychoterapię krótko oraz długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam Klientom radzić sobie z lękiem, niską samooceną, obniżonym nastrojem, przewlekłym stresem, lękiem społecznym oraz problemami w relacjach z innymi.

 Poza określonymi wyżej obszarami, pomagam również w trudnościach wynikających ze zmiany miejsca zamieszkania - sam mieszkam w Niemczech i rozumiem z jakimi problemami mogą borykać się osoby, które musiały się przeprowadzić do innego miasta lub kraju. Zapraszam także osoby mierzące się z problemami związanymi z ich nieheteronormatywną orientacją seksualną.

 

Moim celem jako psychoterapeuty jest zapewnienie bezpiecznej przestrzeni, w której Pacjenci mogą wyrażać swoje myśli i uczucia. Staram się stworzyć atmosferę opartą na szacunku, empatii i zrozumieniu, co pomaga moim Pacjentom poczuć się zaakceptowanymi i usłyszanymi.

Tytuł magistra psychologii w specjalności klinicznej uzyskałem na Uniwersytecie SWPS, aktualnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym w Centrum CBT EDU. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Bezdzietny.png

Psychoterapia
indywidualna
ONLINE

od 160 zł
50 minut

Godziny pracy

Środa

16-20

bottom of page