MARZENA BIERNACKA

psycholog

psychoterapeuta integracyjny

Pracuję z osobami dorosłymi, udzielam konsultacji psychologicznych oraz interwencji w kryzysie i prowadzę psychoterapię. Pracuję z osobami doświadczającymi trudności osobistych, emocjonalnych oraz w relacjach. Pomagam w radzeniu sobie z depresją, lękami, fobiami, nerwicami, a także niską samooceną, zaburzeniami nastroju czy trudnością w kontroli emocji. Pomagam w trudnościach w relacjach, związkach, po stracie czy rozstaniu, osobom odczuwającym samotność.

 

Pracuję w nurcie integracyjnym, który łączy dorobek różnych podejść, m.in. psychoterapii poznawczo–behawioralnej, humanistycznej, Gestalt i innych. W pracy z klientem dobieram metody i procedury, które uwzględniają specyfikę trudności klienta i są najbardziej dla niego skuteczne. Cechuje mnie otwartość, życzliwość, autentyczność oraz wiara w człowieka i jego dobrą naturę. W mojej pracy kładę również nacisk na zbudowanie dobrej relacji terapeutycznej, która przyspiesza proces terapii i pomaga we wprowadzaniu pożądanych zmian w życiu klienta.

Jestem absolwentką psychologi klinicznej na warszawskim SWPS oraz 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia, akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Swoją pracę regularnie poddaję superwizji u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

www-wizerunekprofesjonalisty-pl_Projekt

Psychoterapia indywidualna

oddział Wspólna 50

180 zł
50 minut

Psychoterapia

online/Skype

oddział Wspólna 50

180 zł
50 minut

Psychoterapia 

par i małżeństw

oddział Wspólna 50

50 minut - 230 zł
75 minut - 280 zł

Godziny pracy

Środa

9-13

Sobota

9-14

Niedziela

9-16