top of page

MARTA BORUTA

psycholog

psychoterapeuta psychodynamiczny 

Prowadzę  psychoterapię krótko- i długoterminową stacjonarnie oraz online, pracuję z dorosłymi oraz młodzieżą od 16 roku życia, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom, które doświadczają ataków paniki, depresji, zaburzeń lękowych, załamania nerwowego, trudności w budowaniu relacji lub toksycznych relacji, fobii, lęku społecznego, borykającym się z zaburzeniami odżywiania, syndromem DDA,  niskim poczuciem własnej wartości, kryzysem emocjonalnym, perfekcjonizmem, prokrastynacją, traumą, doświadczającym samotności lub przeżywającym żałobę po stracie.

Najważniejsze w pracy z Klientem jest dla mnie budowanie pełnej zaufania relacji terapeutycznej, dzięki któremu można zrozumieć wewnętrzny świat klienta, jego przeżywane trudności i potrzeby. . W procesie leczenia oraz odzyskiwania równowagi skupiam się również na badaniu wcześniejszych doświadczeń oraz aktualnych relacji.  

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na wydziale psychologii klinicznej i zdrowia. Aktualnie kształcę się w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów, gdzie odbywam całościowe, akredytowane szkolenie psychoterapeutyczne. Doświadczenie zdobywałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Niebieskiej Linii, Mokotowskim Centrum Zdrowia Psychicznego oraz Centrum Zdrowia Psychicznego w Tarczynie. Mam doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii grupowej osób dorosłych. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w  szkoleniach i kursach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizj

Boruta.JPG

Psychoterapia

  indywidualna
 

od 180 zł
50 minut

Psychoterapia

  indywidualna online
 

od 180 zł
50 minut

Godziny pracy

Czwartek

 

Piątek

13-17

 

08-15

bottom of page