top of page

MONIKA BORYCZKA

pedagog

terapeuta uzależnień

psychoterapeuta integracyjny

terapeutka par i małżeństw

Pracuję z osobami dorosłymi, udzielam konsultacji psychologicznych i seksuologicznych, prowadzę terapię uzależnień. Pomagam również osobom współuzależnionym i DDA, a także tym doświadczającym niskiego poczucia własnej wartości, trudności w związku czy w innych relacjach, nadmiernego stresu, nie radzącym sobie ze złością, żałobą czy będącym w kryzysie emocjonalnym. 

 

Tytuł magistra pedagogiki uzyskałam na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, następnie ukończyłam Studium    Umiejętności Psychologicznych  oraz  Studium Terapii  Uzależnień w Krakowie i uzyskałam Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień nr 1254 (PARPA). Jestem absolwentką studiów Seksuologia Kliniczna na SWPS oraz Studium Pomocy Psychologicznej dla Par Instytutu Psychologii Zdrowia.

W pracy z klientem  najważniejsza jest dla mnie dobra relacja, zaufanie, życzliwość i otwartość. Te czynniki uważam za bazę dla bezpiecznej atmosfery, w której można sobie pozwolić na „badanie” swojej psychiki celem lepszego jej rozumienia, a także przyglądania się życiowym doświadczeniom. Wszystko po to , by poprzez świadomość siebie zyskać gotowość do konstruktywnych zmian. 

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

boryczka.jpg

Psychoterapia

online

od 150 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

8-11

17-20

8-11

16-21

8-11

8-12

bottom of page