MACIEJ BUCHWALD

psycholog

psychoterapeuta psychodynamiczny

Pracuję z młodzieżą od 13 r.ż. i osobami dorosłymi, które doświadczają obniżonego nastroju, depresji, ataków paniki i innych trudności lękowych czy nerwicy. Pomagam osobom z niskim poczuciem własnej wartości, którym trudno budować satysfakcjonujące relacje z innymi, mają trudności w związku, które odczuwają nadmierny stres, nie radzą sobie z emocjami, mają trudności z koncentracją. Pracuję z perfekcjonizmem, zachowaniami autodestruktywnymi, zaburzeniami osobowości, nastroju, kryzysem emocjonalnym czy załamaniem nerwowym.

 

Tytuł magistra psychologii uzyskałem na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, gdzie ukończyłem również przygotowanie pedagogiczne. Ukończyłem Studium Podyplomowe Psychologii Sądowej, a także Certyfikowane szkolenie Trening Umiejętności Społecznych. Obecnie kształcę się w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychoterapii (pełne, 4-letnie szkolenie).

W pracy najważniejsze jest dla mnie całościowe patrzenie na funkcjonowanie pacjenta w wielu obszarach, poznanie struktury jego osobowości. Skupiam się na pełnym akceptacji i zrozumienia podejściu do indywidualności każdej osoby.  

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

buchwald.jpg

Psychoterapia

indywidualna

180 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Piątek

8-13

20-23

17-23

10-14