top of page

SERAFYMA CHUHUNOVA

​magister psychologii

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Pracuję stacjonarnie oraz online z młodzieżą od 14 roku życia oraz dorosłymi prowadząc psychoterapię krótko oraz długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych, pracuję w języku polskim, angielskim, rosyjskim i ukraińskim.  Pomagam osobom borykającym się z obniżonym nastrojem, brakiem motywacji, depresją, z zaburzeniami lękowymi takimi jak fobie, ataki paniki, natrętne myśli, doświadczającym trudności emocjonalnych, trudności w relacjach, z zaburzeniami osobowości, z zaburzeniami odżywiania.

Dla mnie jako terapeutki jest przede wszystkim ważne, aby pacjent poczuł, że jest w dobrych rękach i pomogę mu towarzyszyć w zdrowieniu, pozostając w kontakcie z człowiekiem, a nie podręcznikiem do diagnoz. Staram się skupiać na tym, aby dobrze zrozumieć trudności klienta i postawić hipotezy co do przyczyn jego zachowania. 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na uniwersytecie SWPS w Warszawie. Aktualnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym w CBT-EDU. W swojej pracy korzystam z technik CBT, ACT, DBT. Stale się dokształcam poprzez udział w szkoleniach i warsztatach, ukończyłam m.in. Interwencję Kryzysową w Instytucie Terapii Poznawczo-behawioralnej, TUS dla dzieci 7-14 w Przystani Psychologicznej. Swoja pracę poddaję stałej superwizji.

Chuhunova_edited.jpg

Psychoterapia

  indywidualna  

 

 od 149 zł
50 minut

Psychotherapy in English

 

 250 zł
50 minutes

индивидуальная сессия​
 

 250 zł
50 минут

Godziny pracy

Środa

10-15

bottom of page