KATARZYNA CHYLAK

psycholog

psychoterapeuta integracyjny

Pracuję stacjonarnie oraz online z osobami dorosłymi, prowadzę psychoterapię krótko i długoterminową, udzielam konsultacji oraz poradnictwa psychologicznego.

Pomagam osobom doświadczającym nadmiernego stresu, trudności w relacjach lub toksycznych relacji, kryzysu emocjonalnego, samotności, kryzysu w związku, borykającym się z niską samooceną, perfekcjonizmem, prokrastynacją.

 

Uważam, że w pracy z Klientami jednym z najważniejszych czynników warunkujących skuteczność procesu terapeutycznego jest relacja pomiędzy pacjentem, a terapeutą oparta na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Pracując w nurcie integracyjnym elastycznie dobieram narzędzia oraz metody pracy adekwatne do konkretnych sytuacji i potrzeb Klientów.

Tytuł magistra psychologii w specjalności klinicznej uzyskałam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, ukończyłam także studia podyplomowe z coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jestem w trakcie całościowego kursu psychoterapii w nurcie integracyjnym w Instytucie Psychologii Zdrowia. Ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej .  

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

chylak.jpeg

Psychoterapia

indywidualna

180 zł
50 minut

Psychoterapia

online

180 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Czwartek

16-18

10-15