top of page

MAŁGORZATA CIEŚLIK

​magister psychologii

dyplomowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Pracuję  z młodzieżą od 13 r.ż. i osobami dorosłymi, które doświadczają trudności w relacjach, kryzysu emocjonalnego, kryzysu w związku, nadmiernego stresu, ataków paniki, borykają się  z zaburzeniami lękowymi, depresją, nerwicą, niskim poczuciem własnej wartości, samotnością, przeżywającym żałobę, z zaburzeniami ADHD/ADD, ze spektrum . Pomagam osobom z syndromem DDA/DDD, będących w trudnych dla nich relacjach i którym trudno zbudować satysfakcjonujące relacje. 

W pracy z drugim człowiekiem najważniejsze jest dla mnie stworzenie przyjaznej, bezpiecznej przestrzeni, która umożliwi mu otwarcie się na rozmowę i przeżywanie swoich emocji.

Uważam, że historia każdego człowieka jest wyjątkowa i niepowtarzalna, a wsłuchiwanie się w te historie oraz towarzyszenie ludziom w procesie zmiany daje mi satysfakcję oraz motywację do rozszerzania swojej wiedzy i umiejętności terapeutycznych.

Wiedzę z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej zdobywałam w Szkole Psychoterapii Centrum CBT-EDU. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Absolwentka studiów podyplomowych z pedagogiki, terapeuta integracji sensorycznej.

Odbyłam liczne szkolenia w zakresie terapii dzieci i młodzieży, m. in. szkolenie dotyczące Zespołu Aspergera oraz szkolenie Trening Umiejętności Społecznych w Niepublicznej Placówce Doskonalenia Nauczycieli SYNAPSIS; szkolenie i warsztaty Pozytywnej Dyscypliny oraz Dyscypliny bez Nakazów. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywała m. in. w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”, Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Konwaliowa” oraz w przedszkolach integracyjnych w Warszawie. Prowadzę konsultacje i terapię dla dzieci i młodzieży.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Cieśliknowe-12.jpg

Psychoterapia

  indywidualna online 

 

 220 zł
50 minut

Psychoterapia

  indywidualna  

 

 220 zł
50 minut

Godziny pracy

Czwartek

Piątek

17-21

17-21

bottom of page