top of page

ADRIANA CYLWIK

psycholog

pedagog

psychoterapeuta ericksonowska

Pracuję online z osobami dorosłymi,  parami i małżeństwami, prowadząc  psychoterapię krótko i długoterminową, udzielam także konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom borykającym się z nerwicą, depresją, atakami paniki, niskim poczuciem własnej wartości, Borderline, DDA, perfekcjonizmem, prokrastynacją, doświadczającym toksycznych relacji i trudności w budowaniu relacji, nadmiernego stresu, agresji, załamania nerwowego, żałoby po stracie lub samotności, posiadam duże doświadczenie w pracy z traumą.

 

W pracy z klientem najważniejsze jest dla mnie zbudowanie bezpiecznej i empatycznej relacji. Zrozumienie jego świata i celów, by wspierać go skutecznie w uwalnianiu się od blokad, które utrudniają mu bycie bliżej siebie i życie w pełni.  

Tytuł magistra psychologii uzyskałam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, wcześniej ukończyłam  Pedagogikę wczesnoszkolną na Uniwersytecie w Białymstoku.  Jestem w trakcie całościowego 4,5 letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodzi, który jest akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz w trakcie szkoły psychoterapii w nurcie analizy bioenergetycznej w Polskim Stowarzyszeniu Analizy Bioenergetycznej w Gdańsku.

Ukończyłam wiele szkoleń i kursów m.in psychoterapię małżeństw i par, licencjonowane szkolenie TRE, psychoterapię natręctw i stale się pogłębiam swoją wiedzę.

cylwik_edited.jpg

Psychoterapia
  indywidualna
online

od 150 zł
50 minut

Psychoterapia par
i małżeństw
online

250zł - 50min
300zł - 75min

Psychotherapy in English
online

250 zł - 50 minut

Couple counseling in English
online

300zł - 50min
400zł - 75min

Godziny pracy

Wtorek

Czwartek

9-21

9-14

bottom of page