top of page

EMANUELA CZUBA-NOWAK

​magister psychologii

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny (w trakcie szkolenia)

terapeuta ACT

Pracuję online z młodzieżą od 15 roku życia oraz dorosłymi prowadząc psychoterapię krótko oraz długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom borykającym się z obniżonym nastrojem, brakiem motywacji, depresją, z zaburzeniami lękowymi takimi jak fobie, ataki paniki, natrętne myśli, doświadczającym trudności emocjonalnych, trudności w relacjach, z zaburzeniami osobowości.

W pracy zwracam ogromną uwagę na emocje, które moim zdaniem są życiowym kompasem. Z tego powodu w relacji terapeutycznej skupiam się na tworzeniu bezpiecznej relacji dwustronnego szacunku, która jest środowiskiem służącym pracy z emocjami. Wykorzystuję metafory, które często tworzę na bieżąco, dopasowując je do osoby, z którą pracuję. Lubię także sięgać po ćwiczenia wyobrażeniowe (o ile osoba, z którą pracuję jest na nie otwarta), gdyż dzięki nim mogę wprowadzać elementy pracy z ciałem. 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie w specjalności klinicznej i zdrowia. Ukończyłam także przygotowanie pedagogiczne na Uczelni Nauk Społecznych oraz I stopień Terapii skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Aktualnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii CRESCENTIA w nurcie poznawczo-behawioralnym. Stale się dokształcam poprzez udział w szkoleniach, warsztatach oraz lekturę pozycji o tematyce psychologicznej a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Czuba.jpg

Psychoterapia

  indywidualna online 

 

 180 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Wtorek

17-21

16-21

bottom of page