AGNIESZKA DARUK

psycholog

psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

Pracuję z dorosłymi doświadczającymi uczucia bezsilności, przeciążania, zagubienia, osamotnienia. Cierpiącymi z powodu depresji lub innych zaburzeń nastroju, lęków, natręctw, fobii, zaburzeń osobowości, przewlekłego stresu, trudności w zaakceptowaniu dużej zmiany w życiu. Osobami, które poszukują nowych sposobów radzenia sobie z życiu lub potrzebują wsparcia by się rozwijać. 

 

Prowadzę także konsultacje i terapię seksuologiczną. Pomagam pokonać różne trudności i zaburzenia natury seksualnej, by odzyskać radość i satysfakcję w tej niezwykle ważnej sferze życia. Wspieram osoby identyfikujące się, jako heteroseksualne   oraz te, które odnajdują się gdzieś pomiędzy literkami LGBTQ+.

 

Psychoterapia, która przynosi prawdziwą zmianę to dla mnie wypadkowa dwóch czynników: metod o udowodnionej naukowo skuteczności oraz dopasowania terapeuty i klienta. Jestem zaangażowanym, przystępnym terapeutą, słucham z żywym zainteresowaniem, nie oceniam, staram się jak najlepiej zrozumieć (czasem zadaję wiele pytań). Korzystam z technik psychoterapii poznawczo-behawioralnej, terapii schematu, terapii gestalt i terapii systemowej. 

 

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo - behawioralną (certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej nr.1147), magistrem psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, absolwentką podyplomowych studiów seksuologicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.  

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora PTTPB.

www-wizerunekprofesjonalisty-pl_Projekt

Psychoterapia
online

170 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek

Środa

Czwartek

11-24

11-21

11-24