top of page

JESSICA DI BENEDETTO

psycholog

psychoterapeuta integracyjny

Pracuję z młodzieżą od 13 r.ż., dorosłymi, parami i małżeństwami. Udzielam konsultacji psychologicznych, interwencji w kryzysie, prowadzę psychoterapię krótko- i długoterminową. Pomagam osobom doświadczającym obniżonego nastroju, stanów depresyjnych, ataków paniki, lęku społecznego, nerwicy, nadmiernego stresu. Pracuję z osobami i parami, które mają trudności w relacjach, przechodzącym przez kryzys, czują się samotni.

W swojej pracy wykorzystuję różne podejścia terapeutyczne w zależności od potrzeb  oraz trudności osób zgłaszających się na terapię. Najważniejsze jest dla mnie budowanie bezpiecznej relacji , podczas której towarzyszę klientowi w procesie zmiany z uwzględnieniem jego emocji oraz potrzeb. W pracy kieruję się życzliwością, empatią oraz akceptacją. 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim, następnie ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej dla Par w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP. Obecnie kończę pełne, 4-letnie szkolenie z psychoterapii integracyjnej w Wrocławska Fundacja Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

zdjecie .JPG

Psychoterapia
indywidualna
oddział Chmielna 116/118

200 zł
50 minut

Psychoterapia
online

200 zł
50 minut

Psychoterapia
par i małżeństw
oddział Chmielna 116/118 & online

230 zł - 50 minut
280 zł - 75 minut

Godziny pracy

Czwartek

18-22

bottom of page